Чому саме Reggio Emilia?

Реджіо-педагогіка – свого роду філософія виховання, виникла в 20 столітті в Італії і через кілька десятиліть отримала визнання у всьому світі.

Творець Реджіо-педагогіки – італійський педагог і психолог Лоріс Малагуцці, який вважав, що у кожної дитини від природи є «сто мов», щоб виразити себе, і завдання дорослого – допомогти дітям використовувати свої пізнавальні можливості.

Основатель реджио-педагогики Лорис Малагуцци (справа)
засновник Реджіо-педагогіки Лоріс Малагуцци (праворуч)

Головні методи в Реджіо-педагогіці: проєктна дослідницька діяльність, багато творчості, навчання через навколишнє середовище і співпрацю педагогів з дітьми.

Ми говоримо: треба не опуститися до дитини, а піднятися до неї. І це в прямому і в переносному сенсі.

В дошкільному віці так важливо віддавати перевагу творчості, розвитку допитливості, цікавості і навичок дослідницької діяльності.

Тому, ми спираємося на 7 принципів філософії Реджіо Емілія:

В нашому садочку кожна дитина сприймається, як сильна, здібна особистість з багатим потенціалом. В СвітлоFor Kids педагоги допомагають дитині розвивати свої здібності, проявити себе та свою індивідуальність, щоб в майбутньому стати вільною і успішною особистістю.

«Малюк – творець самого себе. Якщо дати дитині можливість спостерігати, слухати, а потім втілювати,-  ми побачимо, що вона здатна реалізувати  себе на 100 мовах».

Л. Малагуцци

Ми допомагаємо дитині розкрити потенціал, щоб відчути свій  особистий шлях до самовираження.

Ми створили гармонійне мульти-сенсорне середовище та врахували естетичний аспект організації оточення. В СвітлоFor Kids не виокремлюють внутрішній простір дитячого садочка від зовнішнього, тому природні матеріали також є засобами для гри і навчання.

Наш дитячий садок «дихає» творчістю та надихає малюків, адже ми створюємо для наших дітей світ музично-естетичного і театрального мистецтва. Сцена – подіум, різноманітні музичні інструменти , постановки мюзиклів, яскраві костюми, калейдоскоп емоцій – все це допомагає бути співаками, акторами, режисерами, ведучими, а головне – натхненними та щасливими дітьми!
Це справжній друг, надійний партнер та особистий приклад для наших малюків. Наша команда педагогів сприймає кожну Дитину з її енергією, допитливістю, фантазією, творцем самої себе, архітектором своєї особистості.

Основою проєкта є  мрії, фантазії та інтереси Дитини.  Ми заохочуємо дітей  висловлювати найфантастичніші ідеї і допомагаємо трансформувати їх в будь-яку активність, допомагаючи один одному. Кожен проєкт надає для Дитини художній, науковий або практичний досвід, який допоможе сформувати якості успішної особистості.

Життя в нашому садочку сповнене родинними  цінностями,  неочікуваними сюрпризами та творчіми провокаціями, які доповнюють традиції нашого садочка та роблять розвивальні проєкти яскравішими.