mystectvo-zagolovok
 • Вокально-інструментальна студія (знайомство зі справжніми музичними інструментами, естрадний вокал, хор, мюзікл, дитячий оркестр)
 • Логоритміка
 • Ораторське мистецтво
 • Хореографічне мистецтво
 • Гончарне мистецтво
 • Архітектурне бюро (живопис, графіка, конструювання, дизайн)
 • Творче ательє (квілінг, валяння з вовни, декупаж, вироби з фетру, орігамі, нетрадиційні техніки малювання, ліплення з тіста)
 • Театральне мистецтво (режисерські постановки, театралізація, тіньовий театр, ляльковий театр)
navchannia-zagolovok
 • Реджіо-педагогіка в розвивальному просторі та традиціях
 • Іноземні мови
 • Дослідницька лабораторія
 • Експериментаріум
 • Формування основ партнерської взаємодії
 • Психологічна підтримка та логопедична корекційна допомога
 • Оволодіння компетентностями НУШ (нова українська школа)
navchannia2

Креативна команда CвітлоFor Kids знає секрети перевтілення звичного дня на феєрверк емоцій і фантазій!

Кожен понеділок – у CвітлоFor Kids День казки, коли дружна Світло-родина вільно перевтілюється в казкові образи, весело навчається та дружно грається!

Щовівторка в CвітлоFor Kids День винаходів – занурення у захоплюючий і цікавий світ науки, день сповнений експериментами, дослідами та відкриттями.

Середа – традиційно День добрих справ, адже ми піклуємось про моральне виховання наших малюків.

Щочетверга, в День чаювання, наші діти можуть відчувати себе справжніми майстрами, кулінарами та членами дружної родини.

У п’ятницю ми реалізуємо для наших малюків день мистецьких  імпровізацій це можливість стати акторами, художниками, скульпторами, казкарями, режисерами, відчути могутню силу дитинства.

В CвітлоFor Kids збуваються казкові мрії, незвичні бажання, яскраві фантазії!

Все починається з ранкової зустрічі. У CвітлоFor Kids  започатковано «традицію ранкового приходу дітей». Ми переконані, що так емоційно малюки налаштовуються на перебування у дитячому садочку, спокійно і радісно ідуть на зустріч відкриттям, цікавим фактам та веселим іграм.

Ми розфарбовуємо ранок для кожної дитини радісними емоціями від веселих руханок, вправ з baby йоги та розвитку дихання, емоційних та логоритмічних етюдів.   

СвітлоFor Kids обирає для малюків ліцензовану дитячу кухню та раціональне харчування. Наш СвітлоСніданок насичений продуктами, що сприяють збереженню енергії та активності малюка на цілий день!

Ранок у родині CвітлоFor Kids для дітей та педагогів починається з привітання у ранковому колі. Діти вітаються, висловлюють настрій, обмінюються новинами, розповідають про особливості погоди та явища природи, займаються спільною ігровою діяльністю або активностями. Для нас важливо, щоб малята висловились про свій настрій, емоції, очікування, побажання (до дітей або до педагога). Саме ранкове коло емоційно налаштовує дітей на «режим розвитку», дружні взаємовідносини і креативний настрій. 

В нашому дитячому садочку створено середовище взаємної поваги та довірливих стосунків, свобода є фундаментальним принципом, однак існують кордони і рамки, які не руйнують зацікавленість дітей, а, навпаки, допомогають дітям та дорослим підтримувати гармонійну атмосферу. Для творчої команди CвітлоFor Kids немає правильних або неправильних дитячих думок, а є феноменальні ідеї, які дорослі майстерно сповнюють змістом і втілюють у життя політ дитячої фантазії та уяви.

В CвітлоFor Kids завдання педагога «не дати готові знання», а «направити» дитину до власних відкриттів та суджень, тому ми обрали для наших малят творчі студії і майстерні.

Кожна прогулянка з педагогами CвітлоFor Kids для дітей стає пригодою і екологічною мандрівкою. У нас цікаво і весело на прогулянці, адже ми досліджуємо, займаємось фізкультурою на повітрі і весело граємо!

У старанно підібраному сезонному меню для наших дітей враховано енергетичну та поживну цінність кожного продукту в окремому блюді.

Ми виховуємо у наших дітях любов до здорового способу життя і відповідальність за власне здоров’я, саме тому  гігієнічні традиції перед денним відпочинком є незмінними та пріоритетними.

В CвітлоFor Kids ми плекаємо родинні традиції і з особливою увагою ставимося до організації денного сну, адже саме сон для малюків пов’язаний з маминим теплом. Щодня перед сном педагог CвітлоFor Kids читає казки або дитячі твори дітям та приділяє кожному стільки уваги, скільки необхідно.

Ми наповнюємо життя малюків безпекою, турботою і затишком. Підготовка до денного сну здійснюється під звучання спокійної мелодії (класичної музики для дітей, звуків природи).

Щомиті ми огортаємо турботою і теплом кожного Малюка, з розумінням ставимось до бажань і потреб кожної дитини. Тому підтримуємо родинну традицію лагідного пробудження малюків  та загартовуємо дитячий організм, обираючи для цього цілий спектр сучасних оздоровчих технологій та корисний вплив природних матеріалів.

Корисні страви в дитячому меню, підібрані з любов’ю до наших дітей для легкого і, водночас, поживного підвечірку.

Один з багатьох творчих напрямів в нашому дитячому садочку – музично-естетичне виховання малюків, адже музика позитивно впливає на інтелектуальний розвиток дітей, піднімає настрій, спонукає до танцювальних рухів і веселощів,  або, навпаки, – заспокоює, допомагає емоційно розслабитись та відпочити.

В СвітлоFor Kids особлива увага приділяється формуванню у дітей партнерських стосунків, ми переконані, що наша авторська програма з музичного виховання сприятиме дружній взаємодії між малюками.

Ми сповнюємо емоції дітей яскравими барвами мелодій, навчаємо дітей слухати музику та отримувати естетичну насолоду від гри на різноманітних музичних інструментах. Наші СвітлоОркестр та СвітлоКонцерти залишать незабутні враження у дітей та  батьків, адже ми започатковуємо традицію творчих зустрічей на свіжому повітрі для родин наших малюків.

Для розвитку малюків ми наповнили наше Реджіо-середовище творчими провокаціями, природними матеріалами та креативними проєктами.

З любов’ю створений простір вже надихає малюків на дослідницькі пригоди та екологічні мандрівки. У СвітлоFor Kids ми запрошуємо наших малят у світ гончарного мистецтва, кольорових фетрових фантазій, яскравих барв квілінгу та виробів з вовни. Ми пропонуємо наши дітям цікаві та корисні знання з архітектурного конструювання, будівництва та дизайну. Мовленнєва студія з іноземних мов стане фундаментом для розвитку комунікації, відкриє світ цікавого навчання та сучасних можливостей.

Думки кожної дитини, побажання, ідеї є найціннішими, тому в СвітлоФор Kids їх вислуховують з особливою увагою в атмосфері спокійної бесіди.

Наша команда CвітлоFor Kids прагне до партнерських стосунків з дітьми, тому у доступному для кожного місці знаходиться «скринька побажань», куди діти впродовж дня можуть класти малюнки, записки тощо із зображенням ситуацій, які їх цікавлять, педагоги обговорюють та враховують їх у подальшій роботі.

Дорослі разом з дітьми готуються до вечері, створюючи атмосферу затишку. Ми формуємо у дітей з найменшого віку знання правил етикету.

Вечірні години на свіжому повітрі організовані для наших малюків з урахуванням потреби індивідуального спілкування, вільних ігор, читання художньої літератури, виконання творчих завдань.

Час до лагідних обіймів мами або тата минає швидко, ми докладаємо всі зусилля, щоб діти поспішали у захопливий світ пригод та яскравих фантазій СвітлоFor Kids наступного дня.